Ana Sayfa

 

 
KURUMSAL
 
Gürbüz Kağıtçılık 1986’dan beri yükselen trendiyle adından söz ettirmiş,şeffaflığı ve dürüst ticareti ile karton ve mukavva sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir.Amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet için ürün yelpazemizi genişletmek ve hız kesmeden yatırımlarımıza devam etmektir.
 
TARİHÇE
 
Kağıt sektöründeki 15 yıllık tecrübemizin ardından 1986 yılında Cağaloğlu’nda kurulan firmamız aynı yıl Kartonsan Karton AŞ. bayiliği almıştır.Kağıt sektöründeki gelişmeler doğrultusunda 1994 yılında şu anki yerimiz olan Topkapı 2.Matbaacılar Sitesi’ne taşınmıştır.Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam edecektir.
 
FAALİYETLERİMİZ
 
1250 mm’lik otomatik kesim makinamızla 150 g/m2 – 550 g/m2 arası gramaj ve 450 mm – 1500 mm arası ebatlama yapabilmekteyiz.50.000.000 m2/yıl ebatlama kapasitemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızın, uzun yıllara dayanmasından ötürü ürünlerimiz çok çeşitlilik göstermekte olup her birini altenatifleriyle birlikte sunmaktayız.
 
   Copyright © 2011 Gürbüz. Tüm Hakları Saklıdır. Hakkımızda | Ürünler| Galeri | İletişim  
   Gürbüz Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.   Sel Medya